Керуючий справами

Тимофієва Наталія Григорівна

Тимофієва Наталія Григорівна народилася 03 квітня 1979 року в місті Кіровограді.

Освіта повна вища.

У 2006 році закінчила Кіровоградський національний технічний університет за спеціальністю "Екологія та охорона навколишнього середовища", кваліфікація - магістр з екології та охорони навколишнього середовища.

У 2014 року закінчила Дніпропетровський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України за спеціальністю "державне управління", кваліфікація - магістр державного управління.

Трудову діяльність розпочала у 1999 році медичною сестрою неврологічного відділення Кіровоградської обласної лікарні.

З 2003 року працювала в органах місцевої влади на посаді секретаря керівника, з лютого 2004 року - помічника заступника голови Кіровоградської обласної державної адміністрації.

З червня 2007 року - головний спеціаліст, заступник начальника відділу державної екологічної експертизи екологічних фондів та тендерного забезпечення державного управління охорони навколишнього природного середовища в Кіровоградській області.

У березні 2008 року призначена начальником відділу державного моніторингу екологічних фондів, інформаційно-аналітичного та тендерного забезпечення, зв'язків з громадськістю державного управління охорони навколишнього природного середовища в Кіровоградській області.

З лютого 2010 по листопад 2013 року працює в Кіровоградській обласній раді на посадах помічника голови обласної ради, а згодом начальника відділу інформаційно-аналітичної роботи та взаємодії з органами місцевого самоврядування виконавчого апарату.

18 грудня 2013 року призначена керуючим справами виконавчого апарату Кіровоградської обласної ради.